Ağız Kokusu Boşanma Sebebi

Ağız Kokusu Boşanma Sebebi 1
Ağız Kokusu Boşanma Sebebi 1
Ağız kokusu problemi yaşayan bazı kişiler, bu sorunu ciddiye almayıp gereken tedaviyi yaptırmamaktadır. Bu durumun hem sağlıklarını hem de yaşamlarını olumsuz yönde etkilemektedir.
Bir çok evliliğin bitmesine sebep olan ağız kokusu, kişinin kendisini olduğu kadar çevresini de rahatsız eden bir durumdur. Özellikle evlilik hayatını olumsuz yönde etkileyen bu durum; diş taşı, diş çürümesi, eskiyen dolgu veya köprü gibi sebeplerden kaynaklanabileceği gibi, yemek borusu ve mide de oluşan bir problem sebebiyle de oluşmaktadır.
Öncelikle uzman bir doktora gidip ağız kokusunun sebebinin neye dayalı oluğunun öğrenilmesi ve ona uygun gereken tedavinin uygulanması gerekmektedir. Ağız ve diş sağlığı kaynaklı olan bu sorunun çözümü daha basit olup, dişlerin çürük ve taşlardan temizlenmesi, eskiyen dolguların yenilenmesiyle bu sorun ortadan kalkacaktır.
Ayrıca; ağız kokusunu gidermek için kolayca hazırlanacak olan bitki çayı sorunun giderilmesinde fayda sağlayacaktır.
Biberiye çiçekleri ve 1 tane limon dilimlenerek kaynar suya eklenir. 20 dakika demlendirilir. Sıkılarak elde edilen sıvı bir süre dinlendirilir. Sabahları aç karnına ve yemeklerden sonra 1′er fincan içilir.

Bir önceki yazımız olan Karnabaharla İdrar Yolu Enfeksiyonuna Son başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>